Świąteczny prezent z lustkunst

Podobnie jak w zeszłym roku przygotowałam dla Was wyjątkową ofertę świąteczną.

Co oferuję?

Obraz akrylowy na płótnie bawełnianym, zabezpieczony werniksem (do wyboru mat lub połysk) w dowolnym rozmiarze; albo – inaczej mówiąc – owoc talentu i ciężkiej pracy, urzeczywistnienie Twoich marzeń, niecodzienną niespodziankę i radość osoby odbarowanej.

Jak zamówić obraz?

Wypełnij poniższy formularz lub napisz do mnie na akwapiszewska@lustkunstunst.blog. 🙂 Każde zamówienie realizuję indywidualnie – przed podjęciem pracy analizuję Twoje potrzeby, przygotowuję 2-3 szkice oraz podpowiadam pewne rozwiązania. Po akceptacji szkicu oraz ceny obrazu, proszę o wpłatę zaliczki w wysokosci 80% ustalonej ceny obrazu, by móc przystapić do pracy.

Gdzie mogę go zamówić?

Z dowolnego miejsca na świecie, byle bym mogła obraz namalować i wysłać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Kiedy mogę zamówić?

Jak najszybciej! Liczba zamówień, których mogę się podjąć, jest ograniczona. Ostatnie zamówienie, którego odbiór odbędzie się w Łodzi, mogę przyjąć 5 grudnia. Zamówienia zagranicze przyjmuję do końca listopada.

Po co mi obraz?

To jest dobre pytanie, zwłaszcza w czasach, w których posiadamy zdecydowanie zbyt wiele rzeczy. Co jednak odróżnia obraz od biżuterii, skarpet, książki czy innych artefaktów prezentowych? Unikatowość. Obraz, który zdecydujesz się zamówić, zostanie w Twojej rodzinie już na zawsze, z czasem nabierze swojej symboliki i gwarantuję, że stanie się centralnym punktem Twojego domu.

Ponadto malarstwo ma wiele funkcji – cieszy oko, ozdabia wnętrze, zatrzymuje chwilę, „zmywa z duszy kurz codziennego życia” oraz pozwala przekazywać dalej talent drzemiący w ludzkiej dłoni i umyśle. Malarstwo może zachwycić, zachęcić do refleksji, zatrzymać Cię na chwilę, aby nie tylko patrzeć, ale ZOBACZYĆ to coś, co artysta uznał za wyjątkowe i warte uwiecznienia.

Jednak malarstwo – przynajmniej w moim rozumieniu – to przede wszystkim emocje, które oddaję kolorem, światłocieniem, kompozycją. Może pomyślisz, że malarstwo to zbyt ekstrawagancka opcja prezentowa, ale – hej! Kto powiedział, że musimy się trzymać utartych schematów? 🙂

Dlaczego lustkunst?

To też bardzo dobre pytanie, biorąc pod uwagę fakt, że świat pełen jest innych, wspaniałych artystów. Niemniej wyróżnia mnie bardzo indywidualne podejście do klienta, relatywnie krótki czas oczekiwania na obraz przy niewygórowanej cenie oraz uniwersalność – namaluję wszystko.

Poza tym wystawiam faktury VAT, więc kupując obraz ode mnie nie tylko wesprzesz mnie, ale także naszą gospodarkę. 😉

UWAGA

Wszyscy, którzy już są szczęśliwymi właścicielami i właścicielkami moich obrazów, mogą liczyć na  dostawę gratis. 🙂

Aby zamówić obraz na święta, wypełnij poniższy formularz.